اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(

هدف

سایت آموزشی و سازمانی دانشگاه دولتی بویین زهرا، یکی از وب سایت های آموزشی و سازمانی طراحی شده توسط گروه طراحی سایت فراتاپ می باشد. این وب سایت در جهت انجام خدمات آموزشی و فرهنگی به صورت اینترنتی طراحی و ساخته شد.ه است. گروه طراحی سایت فراتاپ علاوه بر طراحی سایت، وظیفه بهینه سازی سایت (بالا آوردن سایت در گوگل ) را نیز عهده دار بوده است. 

این وب سایت با استفاده از CMS قدرتمند وردپرس ساخته شده است و تمامی صفحات آن به صورت اختصاصی بهینه سازی شده است. قالب اختصاصی، کدنویسی مجدد افزونه ها از نقاط قوت این سایت نسبت به سایر سایت های ورد پرسی به شمار می آید.  برای سهولت مدیریت سایت برای کاربر عزیز، یک پنل مدیریت حرفه ای طراحی شده است که کاربر بتواند مدیریت سایت از جمله ویرایش و آپدیت لازم را انجام دهد.

 کانفینگ امنیتی برای مقابله با هرگونه از تهدیدات و خنثی کردن آن ها توسط گروه سپر فراتاپ انجام شده است.

 همچنین پشتیبانی نرم افزاری و امنیتی آن توسط گروه فراتاپ به صورت کامل انجام می شود.

تکنولوژی ها

  • laravel
  • php 7.3
  • javascript
  • html 5
  • css 3
  • bootstrap 4
  • پنل مدریت حرفه ایی
  • Ui / UX
  • vue.js
طراحی سایت آموزشی و سازمانی دانشگاه دولتی بویین زهرا

راه حل

سایت آموزشی و سازمانی دانشگاه دولتی بویین زهرا، یکی از وب سایت های آموزشی و سازمانی طراحی شده توسط گروه طراحی سایت فراتاپ می باشد. این وب سایت در جهت انجام خدمات آموزشی و فرهنگی به صورت اینترنتی طراحی و ساخته شد.ه است. گروه طراحی سایت فراتاپ علاوه بر طراحی سایت، وظیفه بهینه سازی سایت (بالا آوردن سایت در گوگل ) را نیز عهده دار بوده است. این وب سایت با استفاده از CMS قدرتمند وردپرس ساخته شده است و تمامی صفحات آن به صورت اختصاصی بهینه سازی شده است. قالب اختصاصی، کدنویسی مجدد افزونه ها از نقاط قوت این سایت نسبت به سایر سایت های ورد پرسی به شمار می آید.  برای سهولت مدیریت سایت برای کاربر عزیز، یک پنل مدیریت حرفه ای طراحی شده است که کاربر بتواند مدیریت سایت از جمله ویرایش و آپدیت لازم را انجام دهد. کانفینگ امنیتی برای مقابله با هرگونه از تهدیدات و خنثی کردن آن ها توسط گروه سپر فراتاپ انجام شده است. همچنین پشتیبانی نرم افزاری و امنیتی آن توسط گروه فراتاپ به صورت کامل انجام می شود.

مشاهده وب سایت
طراحی سایت آموزشی و سازمانی دانشگاه دولتی بویین زهرا
تگ ها - طراحی سایت نمونه کار طراحی سایت ساخت سایت طراحی وب سایت طراحی سایت آموزشی طراحی سایت سازمانی
دیدن تمام پروژه ها