اینترنت اکسپولر شما این فرایند را پشتیبانی نمی کند با مروگر دیگر امتحان نمایید :(
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی ساخت سایت

طراحی سایت

خدمات طراحی و کد نویسی وب سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

خدمات گروه فراتاپ

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در فراتاپ به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

سایت خدماتی و شرکتی
سایت دانشگاه و آموزشی
سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

پاسخ ما
مدریت فراتاپ

ضمن سپاس از شما و دوستان، وب سایت شرکتی ایمن برتر ایران با هدف جلب مشتریان جدید و یکتازی در زمینه کاری شرکت ایشان ایجاد شد و امکاناتی چون: ایجاد نمونه کارها، سیستم وبلاگ، نمایش اخبار و مقاله ها، فروش آنلایت قطعات، سیستم مدریت قوی، بهینه سازی اتومات وب سایت را دارا می باشد. با مدریت و پشتیبانی گروه فرتاپ این وب سایت همچنان در رتبه 1 گوگل قرار دارد.

دیدن پروژه
پاسخ شما
مدریت ایمن برتر ایران

وب سایت شرکتی ایمن برتر ایران بدینوسیله لازم می داند: از زحمات ارزنده و مدبرانه مدیریت مجموعه "فراتاپ" و برخورد صمیمانه و دلسوزانه پرسنل آن مجموعه به ویژه بخش پشتیبانی در راستای ارتقای کیفیت و بهبود عملکرد "سایت ایمن برتر ایران" تقدیر و تشکر به عمل آورد. همچنین تشکر ویژه از مدریت گروه فراتاپ که با یاری و زحمات بسیار ایشان باعث شد که ما 3 سال متوالی در صفحه 1 گوگل باشیم و از این زمینه برای رونق کسب و کار خود استفاده نماییم. به امید موفقیت و درخشش هر چه بیشتر برای مجموعه پر توان "فراتاپ".

طراحی وب سایت

طراحی سایت آموزشی

پاسخ ما
مدریت فراتاپ

وب سایت بخش فرهنگی دانشگاه دولتی بویین زهرا دارای امکاناتی چون رای گیری آنلاین، برگزاری مسابقات، نمایش اخبار، پنل جداگانه برای انجمن های دانشگاه، سیستم وبلاگ و سیستم ایجاد و ویرایش فرم را دارا می باشد .

دیدن پروژه
پاسخ شما
مدریت فرهنگی دانشگاه

در زمینه های آموزشی و فرهنگی کمبود فضای آنلاین و همیشه به روز احساس میشد و علاوه بر این باید این فضا با امنیت و بدون اختلال پیاده سازی می شد که گروه فراتاپ که از متخصصان کم نظیر تشکیل شده است ما را در اجرای این پروژه یاری کردند و وب سایت دانشگاه را همان گونه که ما خواستیم پیاده سازی کردند. به امید موفقیت های بیشتر...

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه آنلاین

پاسخ ما
مدریت فراتاپ

ضمن تشکر از شما، فروشگاه آنلاین ژانپیر دارای امکانانی چون: فروش آنلاین محصولات، انواع پرداخت پستی و درب منزل، نمایش وبلاگ، پنل مشتریان، باشگاه مشتریان، نمایش اخبار، سیستم آموزش آنلاین گریم، سیستم قدرتمند پیامکی و ایمیل مارکتنیگ، پنل قدرتمند مدریت برای ایجائ محصولات و ویرایش وب سایت و.... که توسط گروه فراتاپ تهیه شده است.

دیدن پروژه
پاسخ شما
مدریت سایت ژانپیر

حدود سه سال بود که درگیر طراحی و اجرای یک سایت در زمینه ی فروش آنلاین لوازم گریم بودم. با اکثر شرکت های این حوزه مذاکره کردم. تنها چیزی که بین همه ی اونها مشترک بود حرف های زیبایی بود که در زمینه اجرای تعهدانتشون میزدند تا جایی که بعضی موقع ها خودمو تو سیلیکون ولی احساس میکردم؛ این حاصل تجربه ای است که با هدر رفتن سال ها وقت و بودجه من بدست اومده .باور کنید تنها گروهی که تعهداتش رو با نظم ، دقت و پشتیبانی عالی اجرا کرد، گروه فراتاپ بود. بسیار خوشحالم که چنین گروهی وجود داره و هموطن های من میتونن از تخصصشون استفاده کنن.

0%
رضایت مشتری
0
پروژه های تکمیل شده
0+
تجربه کاری
0
جایزه های برنده شده

با گروه طراحی سایت فراتاپ به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

گروه طراحی سایت فراتاپ با بیش از 7 سال تجربه با تکیه بر دانش به روز و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی موفق به کسب جوایز ارزشمند در زمینه های طراحی سایت و هوش مصنوعی شده است و این شانس را دارد تا در خدمت شما عزیزان باشد.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟

در این قسمت به این موضوع خواهیم پرداخت که طراحی سایت چیست و به چند نوع کلی تقسیم خواهد شد.

از سال 1991 که اولین وب سایت توسط تیم برنزلی سال ها میگذرد. امروزه شرکت های مختلف در زمینه های گوناگون و کسب و کار های کوچک و بزرگ نیازمند معرفی و شناخته شدن بیشتر در زمینه های کار خود می باشند. از سوی دیگر بسیار از امکانات وجود دارد که می تواند به صورت اینترنتی ارائه شود، از فروشگاه های اینترنتی گرفته تا وب اپلیکیشن های کاربردی، در ادامه به این موضوع می پردازیم که سایت یا همان وب سایت در چه زمانی برای ما مفید خواهد بود و طراحی سایت برای چه کسب و کارهایی مفید است و همچنین به این موضوع می پردازیم که وب سایت ها در چند شاخه دسته بندی می شود و هر کدام چگونه ساخته می شود. 

همانطور که در بالا اشاره شد، با گسترش خدمات اینترنتی و کمبود وقت و صرفه جویی در هزینه ، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار ها و شرکت ها امری اجتناب ناپذیر است. برای داشتن رقابت در بازار امروزی تبلغات گسترده و ارائه خدمات متفاوت نسبت به دیگران می تواند برگه برنده ایی برای شما و کارتان باشد.

طراحی وب سایت، در چند زمینه کلی تقسیم می شود. 1-طراحی وب اپلیکیشن 2- طراحی سایت خدماتی (مثل : سایت هایی مثل دیوار، علی بابا، اسنپ و امثال آن ها که قصد دادن یک خدمت که قبلا به صورت دستی و سنتی انجام می شد را به صورت آنلاین دارند. ) 3-طراحی سایت فروشگاهی (مثل :سایت دیجی کالا و یا سایت های فروش کالا دیگر، مناسب برای کسانی که قصد دارند کالای خود را به صورت اینترنتی به مشتریان جدید و قدیمی خود ارائه کنند.) 4- طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی (مثل : سایت دانشگاه، سایت اماکن تفریحی و ورزشی یا سایتی که در زمینه خاصی قصد تولید محتوا دارد.) 5-طراحی سایت شرکتی (مثل : سایت شرکت های خصوصی و دولتی که در زمینه های مختلفی فعالیت داردند و قصد معرفی کار خود و تبلغ آن را به دیگران دارند.) 6- طراحی سایت هنری (مثل : سایت هایی که برای خاننده ها و بازیگر ها و یا افراد به صورت شخصی ساخته می شود.) 7- طراحی سایت آموزشی (مثل : سایت های آموزش آنلاین و آفلاین) 8- طراحی سایت برای معرفی کسب کار (مثل : مناسب برای افرادی که قصد جذب مشتری دارند) 9- طراحی سایت برای پزشک ها (وب سایت نوبت دهی اینترنتی و معرفی پزشک) 10- طراحی سایت کسب و کار های بزرگ و کوچک ( وب سایت هایی برای معرفی و فروش مستقیم کالا و یا خدمات آن ها.)

 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت خدماتی
 • طراحی وب اپلیکیشن
 • طراحی سایت هنری
 • طراحی سایت خبری و اطلاع رسانی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت برای معرفی کسب کار
 • طراحی سایت برای پزشک ها
 • طراحی سایت آموزشی
 • طراحی سایت کسب و کار ها
سایت های کد نویسی شده و اختصاصی با سرعت و امنیت بالا

سایت های کد نویسی شده و اختصاصی با سرعت و امنیت بالا

وب سایت های طراحی شده در فراتاپ با چه تکنولوژی ساخته می شود و چه ویژگی هایی دارد.

سایت های کد نویس شده از لحاظ امینتی و کارایی و منعطف بودن و سرعت بسیار بالا تر و برتر از وب سایت آماده می باشند. ما در گروه طراحی سایت فرتاپ، قصد بر این داریم تا با کاهش هزینه های کد نویسی و استفاده از تکنولوژی های به به روز تعرفه طراحی سایت کد نویسی شده را به حداقل برسانیم و این امکان را به صاحب مشاغل و کسب و کار ها بدهیم که با صرف هزینه کمتر بتوانند امکانات بیشتری دریافت نمایند.

وب سایت های طراحی شده در فراتاپ با تکنولوژی های جدید برنامه نویسی و زبان های قدرتنمد برنامه نویسی همانند پایتون (python)، پی اچ پی (php) ، لاراول (laravel) ، دی جنگو (django) ، جاوا اسکریپت (javascript ) ، ویو جی اس (vue.js) ، طراحی و کد نویسی می شود. زیبایی در طراحی سایت و ارتباط راحت با کاربر  امری بسیار مهم در جذب مشتری و ارائه خدمات است، در گروه طراحی سایت فراتاپ این موضوع به خوبی درک شده است و با استفاده از زبان های برنامه نویسی مثل CSS و bootstrap  و javascript  این امکان را برای سایت های طراحی شده  فراهم میسازیم.

یکی دیگر از دغددغه های صاحبان مشاغل امنیت سایت می باشد که در اینجا باید بگویم که تمامی وب سایت های ساخته شده در فراتاپ دارای بالاترین امنیت و مورد تایید شرکت های بزرگ هاستینگ و کمپانی گوگل می باشد. زبان برنامه نویسی کار شده در وب سایت های طراحی شده توسط گروه فراتاپ، در وب سایت بزرگ دنیا همچون گوگل، اپل، فیسبوک، اینستاگرام، دیجی کالا و .... دیده می شود که تمامی آن ها از این زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند.

 • طراحی سایت کد نویسی شده
 • امنیت تضمین شده
 • راحتی کاربر با سایت
 • هزینه کمتر
 • برنامه نویسی با پایتون
 • برنامه نویسی با لاراول
 • برنامه نویسی با دیجنگو
 • برنامه نویسی با php
 • برنامه نویسی با جاوا اسکریپت
 • طراحی اختصاصی